Radyo Hacettepe dinle


Bezer Radyoları Dinlediniz mi ?

Hit : 4.062 kez

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hakkında :

radyo hacettepe Radyo Hacettepe dinleRadyo Hacettepe Ankara 87.7 canlı dinle – Hacettepe Üniversitesi Radyosu

Radyo Hacettepe, Yayın hayatına 2000 yılında, 87.7 frekansından ‘Bilim, kültür ve sanatta yeni bir soluk’ sloganıyla başlayan radyomuz sesini 7gün 24 saat tüm Ankara’ya ulaştırıyor. Diğer yandan internet üzerinden (http://radyo.hacettepe.edu.tr) adresinden de tüm dünyada dinlenme olanağına sahiptir.
Genç,Yaratıcı,Dinamik Radyo sloganımızla ve titizlikle seçilmiş, kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz her biri konusunda uzman olan genç kadromuzla kaliteli, tarafsız ve doğru yayıncılık ilkesini savunuyoruz.

Müziğin gerçek anlam ve niteliğini taşıyan eserlere yer verdiğimiz yayın akışımızı kesintisiz müzik adı altında % 70 rock müzik %10 pop müzik oluşturmaktadır.Bunun yanı sıra kültür-sanat , teknoloji ve sağlık konuları başta olmak üzere güncel konuları da içeren ve geniş bir yelpazeye yayılan bir yayın kuşağına sahibiz.

Müzik kuşağı dahilindeki programlarımızın titizlikle hazırlanmış olması bizi diğer emsallerimizden ayrıcalıklı kılmaktadır. Bu bağlamda müzik yayınımızın oransal olarak dağılımını şu şeklide özetleyebiliriz:
1)%70 rock müzik
2)%10 pop müzik
3)%10 klasik müzik
4)%10 caz
Ayrıca unutulmayan klasikler (50′ler,60′lar ve 70′ler),tango,blues,ska ve müziğe damgasını vurmuş efsane isimlerin konu alındığı programlarımızda akışımız içinde yer almaktadır.

87.7 Radyo Hacettepe’de haber kuşaklarımız ise 08:00 ,09:00 ,10:00 ,11:00, 12:00, 14:00, 16:00 ve 18:00 saatlerinde yer alıyor.08:00, 14.00 ve 18.00 daki bültenlerimiz geniş kapsamlı ana haber bültenleridir.

Nihal Kanık’ın hazırlayıp sunduğu haber yayınımızda taze habercilik anlayışıyla, gündemdeki olayları ilgi çekici, doğru ve tarafsız bir şekilde dinleyiciye ulaştırmayı hedefliyoruz. Sadelikten uzak, kafa karıştıran ve kesinliği henüz doğrulanmamış haberlere yayın kuşağımızda yer vermemeyi tercih ediyoruz.

Sahip olduğumuz ilkelerimiz ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz sayesinde günden güne daha da geniş bir dinleyici kitlesinin nabzını tutma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz…

Radyo Hacettepe İletişim

Hacettepe Üniversitesi Merkez Kampüsü
06100 Sıhhıye Ankara
Telefon & Faks:(312) 305 30 25
Internet: http://radyo.hacettepe.edu.tr
E-Posta: radyo@hacettepe.edu.tr
Radyo Müdürü: Nihal Kanık
Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü rhinfo@hacettepe.edu.tr

Radyo Hacettepe Frekanslar

Ankara – 87.7

Önceki Radyo <<

Sonraki Radyo >>

“Radyo Hacettepe dinle“ için Gelen Aramalar


canlı tv izle | şifalı bitkiler | hd tv izle | tv izle | okey oyna | karot | arabesk radyo | canli tv izle | çizgi film izle | friv oyunları